Haber

Sedat Peker’in konuştuğu iddia: Muhalefet partileri benimle ilgilenmedi

Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan ve “dijital tecrit” altında bulunan ve suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla yargılanan Sedat Peker’in 14 Mayıs seçimlerine birkaç gün kala paylaşım yapıp yapmayacağı tartışılıyor.

TELE 1 ekranlarında açık olarak yayınlanan program Cumhuriyetin konuğu Miyase İlknur, Peker ile görüşmesinin detaylarını paylaştı. İlknur, “Sedat Peker bir haber kaynağına uğrarken ben de görüntülü merhaba dedim. Sedat Peker’in söylediği muhalefet partilerinin bana destek vermediğiydi. Meral Akşener ve Kemal Kılıçdaroğlu’na haber gönderdim. Verselerdi” dedi. onların desteği, ilgilerini bizzat dile getirirdim. Bunlar Yancey olarak duyduğum şeyler. Ama muhalefet partileri onları desteklemediği için şikayet ediyorlar” dedi.

İlknur da Peker’in Ali Yeşildağ konusunda sözünü tuttuğuna inandığını belirterek, “Sedat Peker yasaklanmadan önce ‘Seni vururum Hasan Yeşildağ, seninle işim bitmedi’ diyordu. “Birbirleriyle şahsen tanışıyorlar. Herhalde birlikte neyi anlatacakları konusunda bir görüşmeleri vardı” dedi.

battalgazihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu