Haber

Kardeş sahibi olmak isteyen TikTok kullanıcısı, ebeveynlerinin kullandığı prezervatifleri delerek kardeş sahibi oldu.

TikTok kullanıcısı Keely, 25 yıl önce ailesinin haberi olmadan prezervatifine delik açarak bir kardeşi olduğunu duyurdu. Ablasına doğum günü duyurusu olarak paylaştığı görüntü 7 milyon kez izlendi. Kullanıcıların tepkileri farklıydı.

TikTok kullanıcısı olan ve kardeş sahibi olmak isteyen bir bayan, anne ve babasından habersiz prezervatifinde delik olan bir kardeşi olduğunu ortaya çıkardı.

7 MİLYON İZLENME

Keely isimli TikToker, bu görseli kız kardeşi Sam’e doğum günü mesajı olarak paylaştı ve görsel yaklaşık 7 milyon kez görüntülendi.

25 YILLIK SIR

Görüntüdeki yazı “25 yıldır bir sırrım var” diye başlıyordu. “Ve şimdi bunu paylaşmanın zamanı geldiğini düşünüyorum.”

“ÇOK DİKKATLİ OLDUK”

Altı ay sonra annesi hamile olduğunu açıkladı ve Keely bu habere çok sevindi. Ama yıllar sonra annesi yine de “Nasıl bilmiyorum. Çok dikkatliydik” dedi. Keely annesinden özür dileyerek, “Sam burada olduğu için üzgün değilim,” dedi.

Keely, küçükken kendisinin ve en iyi arkadaşının gizlice ebeveynlerinin yatak odasına girip komodinin üzerinde bir yığın prezervatif bulduğunu söyledi. Bu prezervatiflerin ne olduğunu ve ne için kullanıldığını arkadaşının kendisine anlattığını ifade etmiştir. Ayrıca annesinin dikiş iğnesi olduğunu da söyledi.

Altı ay sonra, annesi hamile olduğunu açıkladığında Keely’nin eylemi gün ışığına çıktı. Ama yıllar sonra annesi yine de “Nasıl bilmiyorum. Çok dikkatliydik” diyordu.

İZLEYENLER ŞAŞIRTICI

Keely’nin ailesinin bu viral görüntüye nasıl tepki verdiği artık bilinmiyor. Birçok TikTok kullanıcısı, Keely’nin itirafına şaşırdıklarını dile getirdi. Bir kullanıcı, “Beni bunu söylemeye bile zorlayamazsınız,” diye güldü.

Başka bir kullanıcı “Bunu mezarıma götürürdüm” diye şaka yaptı. Başka bir kullanıcı, “Kız kardeşin sana kızarsa, sadece ‘VAR OLDUĞUN İÇİN TEŞEKKÜRLER’ diyebilirsin.”

“BU HATA”

Bir kullanıcı, ebeveynleri prezervatifi iğnenin yanında bırakmakla eleştirdi. “Tamamen onların suçu. Kim iğneleri parlak paketlerin yanında bırakırsa,” diye yorum yaptı. Birçoğu, benzetmenin çok düzgün bir düğün konuşması olacağını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu