Teknoloji

Elon Musk duyurdu: Twitter’a yeni özellikler geliyor!

Twitter kullanıcıları şubat ayında gelecek güncelleme sözü için Elon Musk’a baskı yapıyor. Kullanıcılar, şubat ayında yayınlanacağı duyurulan Twitter güncellemesinin neleri kapsadığı konusunda görüşlerini belirtiyor ve bu sözünün bir an önce yerine getirilmesini istiyorlar.

Elon Musk bu ay Doğrudan Gönderiler, emoji kullanımıVe şifrelemelansmanla ilgili güncellemeleri duyurdu ancak net bir tarihle karşılaşmadıkları için kullanıcıların merakını gidermeyen bu açıklama, daha fazla yorumun gelmesine neden oldu.

TWİTTER’DA BAKTI

Elon Musk Pazar günü tweet attı “DM’lere tek tek yanıt verme, rastgele bir tepki emojisi kullanma ve şifreleme özelliğini bu ayın sonunda kullanıma sunmayı hedefliyoruz”söz konusu.

Ancak güncelleme sözü verilirken kullanıcılar, “Twitter Blue abonelerinin konu başlıklarında gösterilen reklamlar için gelirden pay almasını sağlayacak reklam geliri paylaşım modelinin durumunu” sordu.

Twitter Blue aboneleri hakkında kullanıcıların sorduğu bir soruyu yanıtlayan Elon Musk, 3 Şubat’ta paylaştığı bir tweet’te “Bugünden itibaren Twitter, yanıt mesaj dizilerinde görünen reklamlar için reklam gelirlerini içerik oluşturucularla paylaşacak.” Ancak Twitter Blue kullanıcıları artık gelirlerini göremediklerinden şikayetçi oldular.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu