Haber

Ece Sükan kimdir, aslen nerelidir? Çağatay Ulusoy ile aşk yaşadığı iddia edilen Ece Sükan kaç yaşında?

Hakkında çıkan haberlerin ardından Ece Sükan’ın hayatı merak edilmeye başlandı. Çağatay Ulusoy’a aşık olduğu iddia edilen Sükan’ın Ulusoy’dan 14 yaş küçük olduğu biliniyor. Peki Ece Sükan kimdir?

Ece Sükan kimdir?

1 Ocak 1977 Ankara doğumlu olan Ece Sükan’ın annesi Serpin Sükan eski tiyatro oyuncusudur. Sükan’ın babası inşaat mühendisi ve iş adamıdır. Sukan; İlk, orta ve liseyi TED Ankara Koleji’nde tamamladı. Ankara Devlet Opera Balesi’nde 3 yıl bale eğitimi aldıktan sonra 2 yıl farklı oyunlarda görev aldı. 1998 yılında ODTÜ Psikoloji bölümünden mezun oldu.

Öğrencilik yıllarında radyo DJ’liği de yaptı. Mezun olduktan sonra Marie Claire’de çalışmaya başladı.

1998 yılında “Best Model of Turkey” model yarışmasına katılan isim üçüncü oldu. 1998 yılından itibaren profesyonel mankenliğe başlayarak, bu orta yıllarda New York’a In Styling eğitimi almaya gitti ve New York’ta Fashion Institute of Technology’de eğitim gördü.

Uzun Çoraplar dizisinde Susam Sokağı ve Pippi gibi çizgi filmlerde seslendirme sanatçısı olan Sukan, 2000 yılında Marie Claire dergisinde moda editörü olarak çalışmaya başladı. 2004 yılında dizi oyunculuğuna da başladı.

haber-kinik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu