Yaşam

Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024’ün İlk Yarışmacısını Açıkladı!

İzleyicileri ekrana kilitleyen Survivor yarışının yeni sezon hazırlıkları başladı. Şiddet içeren programın yapımcısı Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024 yarışmasına katılacak ilk ismi sosyal medya hesabından duyurdu.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da TV8 ekranlarında hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Survivor için insanlar şimdiden nefeslerini tuttu.

Geçtiğimiz sezon ünlü ve fenomen isimlerin kıyasıya yarıştığı Survivor’da Nefise şampiyonluk kupasını kaldırmıştı.

Yarışma zamanı yaklaşırken Acun Ilıcalı, Survivor kadrosunda yer alacak yarışmacıları sosyal medya hesabından tek tek duyurdu.

Son olarak televizyon ekranlarında en son 2022 yılında All Star formatıyla yayınlanan Survivor’u yeni dönemde All Star formatında izleyeceğiz.

MasterChef Türkiye yarışması finalinin ardından yayına başlayacak olan Survivor 2024 yarışmasının detayları elbette merak ediliyordu.

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz dönemde olduğu gibi bu dönemde de adada kıyasıya mücadele edecek yarışmacıları sosyal medya hesabından duyurmaya başladı.

Survivor All Star 2024 yarışmasında takımın ilk ismi eski şampiyon Nihat Altınkaya oldu.

Ilıcalı, paylaşımında, “Survivor All Star 2024’ün ilk yarışmacısı Nihat Altınkaya. Kendisi şampiyon. 2012 yılında Survivor’u kazanan Nihat’a All Star’da başarılar diliyorum.” sözlerini kullandı.

2012 Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında şampiyon olan ünlü oyuncu Nihat Altınkaya’nın yeni dönemdeki performansı sizce nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu